Eesti Hobikrossiklubi

Laupäeval

Juba käesoleva nädala laupäeval, 9.aprillil saab avalöögi EHKK karikasarja seitsmes hooaeg ning võisteldakse juubeli hõnguliselt viiendat korda Eesti Liivakuninga tiitlile. Liivakuninga tiitlile võistledakse päeva kiireimas MX A+Juunior ühisstardis kus osalevad oma ala tipud. Parim viib koju ehtsa Liivakuninga krooni ja tuhande eurose auhinnaraha mis meelitab stardipuu taha ühe hooaja tugevaima konkurentsi.
Lisaks on oodata põnevaid sõite ka hobi ja amatöörklassides kus võitjat ei saa kunagi ette ennustada ning actionit jagub kõigile. Samuti on päeva lõpus toimumas Yamahakeskuse rehvijooks võistlejatele kellel energiat sõidust üle jäänud.
Publiku rõõmuks toimub Strider jooksurataste võistlus pisipõnnidele kuni viis eluaastat ning suurematele pakub lisapinget Saue Hobizone mudelismindusega.
Kõigi piletiostjate vahel toimub päeva lõpul ka mitu loosimist erinevate auhindade peale ning pileteid saab soetada sissepääsus 5 euro eest, alla 12 aastastele sissepääs tasuta. Kohtumiseni Saku-Männiku krossirajal(kaart)