Eesti Hobikrossiklubi

MX Pro esikolmiku kommentaarid

Karel Kutsar:                                                                                                       Eile sai minu hooaeg avastardi Sakus toimund EHKK etapil, võistlesime “Eesti Liivakuningas 2023” tiitlile. Päev sujus ilma suuremate viperusteta ning sõitudes kohad 1-2-1, mis andis kokkuvõttes esikoha 🏆
Töötame edasi ning siin kohal tahaks tänada hetkel eredalt @karllobus st kellega näeme palju vaeva ja muidugi kõiki ülejäänud toetajaid.

Gert Krestinov:
“Eesti Liivakuningas 2023” on tehtud ning kokkuvõttes tuli leppida🥈kohaga. Oli vägev võistlus, palju kaasaelajaid mida saatis soe päikesepaisteline ilm ning nagu nimigi ütleb, liivane rada.
Esimene start alustasin halvasti, tegin möödasõidud, jõudsin kolmandaks ja nägin ka liidreid kuid paar ringi enne lõppu tegin halvad valikud mahajääjatest möödumisel ja kaotasin aega. Lõpetasin kolmandana.
Teine start sain kolmandal sirgel liidriks ning suutsin seda kohta hoida kuni finishini.
Kolmas start oli ka päris okei, kuid kohe teine kurv pingutasin vähe üle ning lasin tsikli risti valesse suunda, õnneks ei kaotanud palju aega ja sain kolmandana minema. Rada oli juba mõnusalt auku sõidetud ja tundsin ennast paremini. Kolmandal ringil saingi konkurentidest mööda ning asusin juhtima, mida sain vist teha ühe või kaks ringi kui Kutsar minust möödus. Ei meeldi, aga pean ütlema, et mul oli probleeme tagapiduriga, mida pidin enne teravaid kurve või elemente üles pumpama. Siiski oli vägev lahing kuni finishini ja hoidsime pinget lõpuni.
 
Indrek Mägi:
EESTI LIIVAKUNINGAS 2023 – 🥉
Sõitudes 2-3-4
Kõik OK.
Kohati gepard, kohati kilpkonn, aga nii ta on (oli)!
Teeme väiksed muudatused ja oleme hooajaks valmis!
Kawasaki on tegija 🤘