Eesti Hobikrossiklubi

Eesti Liivakuningas 2022

juba 9.aprillil 2022 toimub hooaja avavõistlus Saku-Männiku krossirajal kus selgitatakse välja ka “Eesti Liivakuningas 2022” kes viib koju “Kenomer 1000” nimelise auhinnaraha. Samuti jätkab “Arctic Sport MX Pro” klassis auhinnaraha süsteem kus kiiruskoefitsendi välja sõitmisel avaneb võimalus esimesel kümnel võistlejal auhinnarahale. Algaval hooajal jätkame ka “Mudilaste Tasakaalurataste karikavõistustega” kuhu on oodatud kõik kuni 5 aastased(kaasaarvatud) mudilased ja tutvustame lastele 6-12 eluaastat täiesti uut “Limpa Smuuti” võistlussarja kus määravaks saab näpuosavus. Päeva lõpul on oodata väikest üllatust võistlejatele ja toimub loosimine piletiostjate vahel.

Esimesel etapil ei toimu ühisstarti Retro,EVO,Naised, MX60 klassidele, et säästa vanatehnikat raskel rajal. Küll aga on võimalus kõigil eelpool nimetatud klasside võistlejatel kaasa lüüa teistes võistlusklassides vastavalt kiirusele.

Võistlejaile paneme südamele tutvuda põhjalikult “Võistlustingimustega 2022” ja taodelda võistlusnumber hiljemalt 5.aprilliks 2022 ! Samuti kel puudub transponder või number palume tulla esimesele etapile piisava ajavaruga enne oma klassi treeningsõitu, et saaks kõik toimingud teha kiirustamata !