Eesti Hobikrossiklubi

Võistlusnumbrid 2012

On alanud 2012 hooaja numbrite kinnitamine! Enne kui tegutsed, loe palun läbi uus numbrite kinnitamiskord! Võistlusnumbri taotlemine on tasuline ja seda eelkõige sellepärast, et ei tekiks numbrite tühja broneerimist nagu seda esines suurearvuliselt eelnevatel hooaegadel.

Numbrid ei kandu automaatselt järgmisse aastasse, kõigil võistlejatel tuleb endale number taodelda!

Võistlusnumbrite taotlemise kord 2012 hooajaks:

8.1 Numbri broneerimiseks tuleb edastada oma numbrisoov numbrid@ehkk.ee meilile ja oodata ära vastus numbripanga haldaja poolt, et vastav number ka saadaval on.

8.2 Numbri broneerimine on tasuline, 5euri võistleja kohta.

8.3 Number loetakse kinnitatuks peale kinnituse saamist numbripanga haldajalt ja seejärel  numbritasu laekumist ning kantakse tabelisse 3 järgneva tööpäeva jooksul.

8.4 Numbritasu tuleb kanda MTÜ  Eesti Hobikrossiklubi kontole(A/a: 10220114446016, SEB) ja selgitusse märkida  võistleja nimi, klass ja number.

8.5 Number broneeritakse üheks hooajaks ehk käesoleval juhul kuni 1.detsember 2012.

8.6 Kes ei ole numbrit enne võistluspäeva broneerinud, siis väljastatakse number kohapeal vastavalt vabadele numbritele ja osavõtutasule lisandub 7eur ühekordne numbri broneerimisetasu.

8.7 Veteranid ja Retro, kes võistlevad kahes klassis peavad oma numbri taotlema nii,et ei tekiks kattumist kumbaski klassis. Numbritasu on ühekordne ka kahe klassi valikul.

8.8 Numbreid hooaja keskel ei vahetata.

8.9 Juhul kui kasutate ühte mootorratast kahekesi siis tuleb taodelda kumbalegi eraldi number ja soetada topelt numbrilauad.

8.10 Eelnev kehtib klassidele: 85cc,Retro,Veteran, Seenior,MX A,B,C,D,2Takti ja Quad.