Eesti Hobikrossiklubi

Testimisest ja võidusõidust

Meil on heameel teatada, et kui sul võistlusele tulles pole ette näidata vaktsineerimispassi või COVID-19 läbipõdemise tõendit ega negatiivset testitulemust, siis saab teostada kohapeal kiirtestimist. Kontrollimisele kuuluvad kõik isikud alates 18.eluaastast! Kiirtestimine viiakse läbi Tallinn-Saku maantee poolses parklas, piletimüügi kõrval asuvas telgis ja maksab 10€ inimese kohta. Testimispunkt on avatud võistlejatele kell 7.30 – 10.30, publikule kell 10.30 – 15.00. Kui test on negatiivne, saab külastaja edasi siirduda üritusele. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

Küll aga peab arvestama võimaliku ajakuluga kui testida tuleb kohapeal. Seega paneme südamele, et kõik kellel on kehtiv tõend olemas, selle sisenemisel valmis paneks koos isikut tõendava dokumendiga. Samuti juhime tähelepanu, et võistlejad pääsevad krossiraja territooriumile vaid Saku-Männiku maantee poolsest sissesõidust!
Kes soovib ööbida raja territooriumil siis tuleks see eelnevalt kooskõlastada korraldajaga, soovitavalt meilitsi oliver@ehkk.ee ja panna kaasa kehtiv tõendivorm. Tõendi puudumisel toimub ööbimine ülemises, publiku parklas ja sisse pääseb peale hommikust testimist.

Sel aastal tuleb Saku-Männiku krossirajal peetav “Eesti Liivakuningas 2021” erakordselt juba 14.augustil. Võistlus kus MX Pro klassis sõidetakse kolm lühikest ja põnevat sõitu ning kus värske Liivakuninga tiitli võitja saab “Kenomer 1000” euro võrra rikkamaks.

MX40/50 klasse toetab Petronas, loosides osavõtjate vahel välja 100eurose kinkekaardi, samuti toetab Petronas 85AMA võistlejaid rahaliste auhindadega. Sakuautokeskus autasustab 125cc klassi esikolmikuid samuti rahaliste auhindadega ja A.Le Coq paneb poodiumile jahutavad joogid kõigile klassidele.

Mudilaste Tasakaalurataste karikavõistlus saab stardi kell 13.00 kus saavad osa võtta kõik kuni 5 aastased mudilased ja rattad on kohapeal olemas!

Toimuvad ka traditsioonilised loosimised publikule ja üllatus võistlejaile!

Hoidkem end ja kohtumiseni Saku-Männiku krossirajal!