Eesti Hobikrossiklubi

Suure Munamäe Torn 55

peatselt toimub juubelihõnguline ja kõige pikema traditsiooniga motokross “Suure Munamäe Torn” ja seda juba 55 korda järjest. Samuti on tegu EHKK karikasarja kuuenda ja eelviimase etapiga käesoleval hooajal. Suure Munamäe Torni 46 kilosele karikale võistlevad meeskonnad kes sel aastal on kolmeliikmelised ja juubeli puhul on kaasatud ka Retro klassi sõitjad, täpsemalt loe Meeskondliku arvestuse juhendist Registreerimise leheküljelt.
Lisaks toimub selle aastane kross uuel rajal mis ühendab endas tõelist vanakooli krossirada koos mõne tänapäevase elemendiga. Pinnas on rajal kõva ning ka kõrgusevahed krossiraja erinevatel sektsioonidel on tuntavad. Samuti on võistluse eestvedaja Ülo Raudsepp lubanud välja panna hulgaliselt Suure Muname Torni teemalisi meeneid nii karikavõitjatele kui ka huvilistele ja fännidele kes saavad antud esemeid sümboolse tasu eest soetada.
Üritusel on pilet hinnaga 5eurot ja alla 12 aastased mudilased saavad sisse tasuta, piletite vahel ka loosimine ! Kohtumiseni Haanjas.

Raja koordinaadid: B:57.720962, L:27.077264