Eesti Hobikrossiklubi

Põlgaste Motokross 2021

Põlgaste rada on avatud treeninguteks E, T, K kella 10.00-20.00, Rajainfo: 56 965 035

Juba tuleval pühapäeval, 6.juunil saab toimuma EHKK karikasarja esimene etapp Põlgaste Motokeskuses ja sellega seoses käime üle käesoleva aasta parimad uudised.

Mootorispordis tuntud bränd Petronas sõlmis 2021 hooajaks sponsorlepingu EHKK karikasarjaga. Eelkõige Vormel 1st tuntud bränd pakub täna kõrgkvaliteetseid õlidsid ja hooldustooteid ka motomaailma sõpradele mida meil on algaval hooajal au teilegi esitleda oma võistlustel. Samuti üllatab Petronas MX40/50 võistlusklasse kus loositakse igal etapil välja 100eurosed kinkekaardid. Loosimises osalevad kõik antud klasside võistlejad kes poodiumile ei „mahtunud“ ning Petronase toodete kõrge kvaliteet saab teile käega katsutavaks.

Samuti liitus EHKK karikasarjaga Eesti parim tsiklikleebiste ja reklaammaterjalide tootja Jakdisain. Ettevõte on paljudele tuntud oma kvaliteedi ja hea teeninduse poolelt ning kui mõtled täna oma ratast või särki disainida siis tee seda ettevõttes mis toetab motokrossi igal tasandil.

Auhinnarahadest – uues 125cc klassis autasustatakse esikolmikuid lisaks traditsioonilistele auhindadele ka Sakuautokeskuse rahaliste autasudega. Samamoodi jätkub rahalisi auhindu 85AMA klassile ja MX Pro klassile toimib koefitsendisüsteem nagu 2020 hooajalgi.

Esmakordselt võisteldakse ka „Perekarikale“ mille võitmiseks on vaja teha tulemused 125cc ja MX40/50 või 85AMA ja MX40/50 klassides. Mõlema võistleja punktid liidetakse ning niimoodi selgub hooaja lõpuks „Perekarika“ võitja meeskond. Perekarika meeskondi saab üles anda meilil oliver@ehkk.ee või võistlushommikul kohapeal.

Kahjuks ei ole Põlgaste etapil seoses Covid piirangute leevendamismeetemetega lubatud publik ja võistlejal võib olla vaid 1 kaaslane/saatja. Väravas ja parklas töötab turvameeskond kes aitab parkimisel ja kelle soovitusi palume kuulata, et asi laabuks ladusalt. Samuti on kehtestatud raja territooriumil ühesuunaline liiklus mis tähendab, et parklasse pääs toimub Põlgaste küla poolt ja väljasõit läheb otse Kanepi-Leevaku maanteele.

Juhendi ja registreerimise leiad siit!

Tere tulemast Põlgastesse!

Paraku on hetkel käimas Covid kriisimeetemete leevandamine, mis ei luba pealtvaatajaid raja äärde ning võistluspäev on jagatud kahte osasse.

1.Võistlustele kahjuks publikut ei ole lubatud ja võistlejate/mehhaanikute arv on piiratud(üks kaaslane per võistleja).
2.Parkimist korraldab kohapeal spetsiaalne meeskond, kelle soovitusi palume jälgida.
3.Kohapeal jagatakse infot läbi päevajuhi/helibussi ja eraldi koosolekut ei toimu.
4.Toitlustus toimib ja kohapealt leiab kuluartikleid nagu prillikiled jne.
5.Autasustamine toimub peale teist sõitu igale klassile eraldi.
6.Haigusnähtude või kahtlustega kodanikel palume koju jääda.

Juhendi ja registreerimise leiad siit!

Leevendusmeetmete muutumisel anname sellest teada meie kodulehel ja meediakanalites!