Eesti Hobikrossiklubi

Pillerkaar

Taas oleme jõudnud ühe aastaringi lõpumaile ja on aeg hooaeg pidulikult lõpetada. Sel korral toimub hooaja lõpetamine 20.novembril Sossi klubis Tallinnas kuhu ootame teid kell 18.00 mil algab “eelsoojendus” suupistete ja läinud hooaja meenutustega jooksvas pildis. Orienteeruvalt kell 19.00 algab tseremoniaalne osa hooaja parimate ära märkimiseks. Edasi läheb õhtu maitsva tordi taustal ning muusikat teeb ansambel “Hellad Velled”. Pidu on avatud kõigile motokrossihuvilistele, ära istu kodus tule löö kaasa !

Sissepääs eelregistreerimisega mehed 15eur, naised 10eur ja alla 14 aastased tasuta. Etteregistreerimine käib nagu igal aastal ehk siis tuleb kanda osalemistasu Eesti Hobikrossiklubi MTÜ kontole EE941010220114446016, märkida selgitusse osalejate nimi või nimed juhul kui makstakse rohkem kui ühe inimese eest ühelt kontolt. Eelregistreerimine lõpeb 18.novembril ning kohapeal sissepääs 5eur kallim.

Nagu 2015 aasta võistlustingimustes lubatud siis MX D klassi auhinnad on loositavad kõigi antud klassis võistelnute aga mitte edasi viidute vahel. Auhindu on kolm ja loosimine toimub kõigi peole tulnud MX D klassi võistlejate vahel.

Autasustatavate nimekiri:
Loree Roots
Kadri Ehamäe
Juta Saan
Christofer Teder
Kaarel Aamer
Romet Allingu
Kristjan Lüüding
Mihkel Viira
Jüri Kummer
Taavi Laur
Priit Laur
Jaanus Sommer
Urmas Heliste
Marko Pedras
Kalmer Jalast
Kaido Kase
Enno Lustus
Enn Kingo
Jüri Meltsas
Meelis Veiler
Reiko Burket
Vallo Kägu
Mart Kiil
Tanel Turro
Erik Pirn
Mihkel Reino
Kerto Kase
Günther Põllumäe
Carl-Mattias Räägel
Rogert Room
Raido Nei
Kevin Didvig
Hans Priidel
Kristo Koppel
Robert Saun