Eesti Hobikrossiklubi

Persoonilood

Koos uue aasta tulekuga on tagasi ka paar aastat “puhkusel” olnud persoonilood kus tutvume meie sarja võistlejatega lähemalt. Persoonilugudest leiame nii poodiumil käinuid kui ka keskmises ja tagumises pooles kihutavaid võistlejaid.

Esimesena jäi küsitleja haardesse #977 Raimo Pent, 23 aastane MX D klassi võistleja ja Motoklubi Tallinn liige: “Motokrossipisik on mul juba väiksest peale sees. Kuna meie vallas on motokross olnud nagu rahvasport siis ega see ka minust mööda ei läinud. Ise alustasin sõiduga 2008 aastal ja esimene võistluskogemus oli Põlva krossil. Minu jaoks on iga kross tähtis juba selle seltskonna pärast kes kohal ja sellega kaasnev melu. Aga kõige tähtsamad võistlused on vast mu lemmikradadel : Aravete, Põlgaste, Maardu, Tihemetsa. Siiani parim saavutus on olnud Jõgeva krossil 2014 hooajal ja esimese sõidu neljas koht.”

IMGP9657Kuidas hindad lõppenud hooaega EHKK karikasarjas: “Sari on väga hästi õnnestunud ja isiklikult sarjaga väga rahul. Meeldiv on see,et igal aastal on üks etapp uuel rajal.”

Mis plaanid on 2015 hooajal: “Võtta motokrossist ehk viimast,kuna see võib olla mu viimane hooaeg.”

Millise rattamargi oled valinud või valid 2015 hooajaks: “Pikka aega sai Suzukiga sõidetud ja ütleks,et ega meie masti meestel pole rattal vahet, ole mees ja hoia lahti aga hetkel sõidan teist aastat Kawasakiga”

Lemmikrajad ja miks just need rajad: “Aravete- raja pinnas, hüpped, kurvid istuvad minu olemusega ja publikul hea võistlust jälgida. Maardu- mõnus liivasuss, Põlgaste- ülimalt kiire ja mõnus rada kus ütleme hüppamine pole peamine, et kiire olla.”