Eesti Hobikrossiklubi

Neljandast etapist kujunes mudakross

19. juunil sõideti Türil, Kihli krossirajal EHKK sarja neljas etapp. Taaskord, hoolimata vihmahoiatusest ja sombusest ilmast, kogunes Türile 200 osavõtjat. Kuid hoogsalt alanud võistluspäeva rikkus tugev vihmasadu, tänu millele otsustati võistlejate erakorralisel koosolekul teine sõiduvoor ära jätta.

Julgematele mudahuntidele korraldati veel üks ühisstart, millest võttis osa 6 julget ja võitjaks tuli veenvalt Allain Karuse.

Kuigi kõigil klassidel toimus vaid üks start, jagus põnevust küllaga enamikes sõitudes. MX A klassi sõidu võitis Raido Nei,kes vahetas korduvalt kohti teise koha saanud Gregor Kaaresega ja kolmas oli Timmo Mõts. 2 takti
klassis oli kiireim Kirill Krassikov, teise koha sai Norman Madiberg ja kolmanda koha Marken Sonn. 85cc klassis oli parim Makar Jurchenko, teine Reiko Kikas ja kolmas Rait Kaimer. Retro klassi sõidus oli kindlalt parim Jaanus Lüüding, teine vanameister Aadu Sikk ja kolmas Kristjan Lüüding.

Veteranide klassi sõidu võitis väga võimsalt Rene Jõgimaa, teise koha sai Ranno Soots ja kolmanda koha Einar Peterson. MX B klassi sõit oli kindlasti üks parimaid, kus alles viimastel ringidel selgitati esimese ja teise koha
saatus.Parimaks osutus 125cc tsiklil sõitnud Margus Leetberg, teise koha sai Kenert Nurmik ja kolmanda Rauno Voldek. MX C klassi võitis Jaanus Koni,kes samuti esikoha alles viimase ringi viimastes kurvides hõivas, teise koha sai Taivo Tilk ja kolmanda koha Virko Noor. MX D klassi sõidu võitis Sander Toonikus, teine oli Fred Tobreluts ja kolmas Reemo Kingo.