Eesti Hobikrossiklubi

Liivakuningas

Motokross “Eesti Liivakuningas 2018” hilise kevade tõttu kuu viimasel laupäeval ehk 28.aprillil 2018. Kõik kes on eelnevalt võistlusele registreerunud ei pea seda uuesti tegema ning juhend ja kogu päevakava jääb endiseks.

“Eesti Liivakuningas 2018” tiitlivõitjat pärjatakse ehtsa Liivakuninga krooni ja 1000eurose auhinnarahaga nagu eelnevatel aastatel tavaks saanud ning päev näeb ette taas kolme 12minutilist võistlussõitu.

Lisaks eelnevale on sel hooajal võistlustulle oodata kahte uut klassi milleks on 85AMA ehk 85cc sõitjad kes ei osale tiitlivõistlustel meil ega mujal ning EVO kus osalevad mootorrattad mis on valmistatud enne 1999 aastat. Toimub ka vanatsiklite ehk Retro ja EVO klasside näidissõit millest osavõtt on kõigile tasuta ning koju saab viia Liivakuninga teemalise meene iga osavõtja. Sõit toimub kohe peale avamist kell 12.00 ja sõidetakse lühemal ja värskelt siledaks lükatud ringil, et ka Retropillidega sõit nauditav oleks muidu raskel liivarajal.
Lisaks on kavas ka autasulised publikumängud ja loomulikult toimub loosimine kõigi pileti ostjate vahel ! Kohtumiseni Saku krossirajal !