Eesti Hobikrossiklubi

Kairo Katkosilt

Mina olen Kairo Katkosilt. Olen 19 aastane ning

tegelen motokrossiga juba peaaegu 16 aastat.
Motospordiga hakkasin tegelema 4-aastaselt
kui isa mulle esimese ATV ostis. Mõni aeg hiljem
sai sugulase eeskujul ostetud mootorratas,

milleks oli 50 kuubikuline KTM mootorratas.

Mida aeg edasi, seda rohkem see ala mind köitma hakkas ning tekkis tahtmine saavutada proffessionaali tase motokrossis . Senise karjääri vältel olen saavutanud nii mõndagi – olnud paaril korral Eesti Meister, osalenud mitmetel rahvusvahelistel võistlustel, kahel korral olen esindanud Eesti noortekoondist Juunioride Maailmameistrivõistlustel ning noppinud palju poodiumikohti nii Eestis kui ka välismaal. Tulevikuplaanid on kõrged, teen kõvasti tööd, et olla veel parem ning saavutada veel paremaid tulemusi, kui need mul seni olnud on. Põhieesmärgiks on tulla MX2 masinaklassis Eesti Meistriks ning näidata Läti Meistrivõistlustel häid tulemusi. Samuti plaanin osaleda paaril EM etapil.
 
2021 aastal oli minu arvates üks parimaid hooaegu. Kevadel algas küll kesiselt, Adrenalin Arenal trenni tehes lõhkusin oma abaluu ning olin paar kuud krossist eemal. Kui tagasi krossirajale sain siis läks kõik aina ülesmäge. Meistrivõistlustel näitasin head kiirust ja suutsin kõikidel (v.a Karksi-Nuia) EMV etappidel poodiumile saada. Sõitsin kaasa ka paar Läti meistrivõistluste etappi ja elu esimese Euroopa Meistrivõistluste etapi EMX250 masinaklassis. Hooaja kokkuvõttes auväärne 3. koht ja eespool olevate konkurentidega oli vahe väike. Samuti võitsin EHKK karikasarja ja näitasin ka seal head kiirust oma 250cc mootorrattal.
 
   2022. hooaeg algas risti vastupidi hästi, vigastust polnud
ning käisin ka Hispaanias, Lätis ja mujal treeninglaagrites. Trenni sain hooaja alguses hästi teha aga kuna käin ka ülikoolis siis õppekoormus on röövinud palju aega treeningute arvelt sel aastal. Samuti andis tugeva hoobi see, et võistlen kuni praeguseni vana 250cc masinaga, mis pärsib vahel mu tulemusi kuna sageli on võistlustel ja trennides probleeme tehnikaga. Üldjoontes hakkab hoog uuesti ülesse tulema ning loodan, et suudan hea hooaja lõpu teha. Järgmine aasta liiguvad juba uued mõtted, millest loodetavasti varsti oma sõpradele, toetajatele ja fännidele teada annan. Tänan kõiki inimesi, eelkõige minu isa Jaanust, kes kogu minu sportlaskarjääri jooksul on minusse uskunud ning mind toetanud. Aitäh kõigile!
 
 
 
 
Seen by Kairo Katkosilt at neljapäev 12:38
 
Sisestama