Eesti Hobikrossiklubi

Head uudised!

Meil on heameel teatada, et Eesti Hobikrossiklubi karikasarjaga liitus uus toetaja, kelleks on Aegviidu Puhkebaas. Peatselt algaval hooajal on koostöö suunatud noorte toetamisele ja see tähendab eelkõige 85cc klassile häid uudiseid. Täpsemalt autasustatakse Eesti Hobikrossiklubi karikasarja 2013 hooaja igal etapil 85cc klassi esikuuikut, Aegviidu Puhkebaasi nimeliste auhindadega.
Aegviidu Puhkebaasi esindaja:” Loodame, et meie panus 85cc klassi motiveerib noori rohkem alaga tegelema ja juba tegevatel sportlastel oma taset tõstma. Samuti kuna tegu on sarjaga kust võiks alata tee suurde sporti otsustasime autasustada esikuuikut, et ka esikolmiku seljataga võistlusmomenti jätkuks.”
Eesti Hobikrossiklubi esindaja:” Meil on ülimalt hea meel antud koostöö üle ja tahaks loota, et ühel päeval hakkab ka noorteklassidesse pealekasvu tulema nagu seda on siiani hobiklassides jätkunud. Samuti on ülimalt meeldiv teadmine, et tehes nii öelda rahvaspordi üritust saame toetada ka tulevast tippsporti. Loodetavasti on meie hobiklasside võistlejad sama meelt, et mis on toredam kui läbi oma meeldiva ajaveetmise viisi toetada pealekasvu kas siis materiaalselt või emotsionaalselt.”