Eesti Hobikrossiklubi

Eesti Liivakunn

tuleb taas ning juba varsti ongi aeg hooaja viimaseks ja üheks põnevamaks etapiks. Juba kolmandat aastat järjest toimub võidusõit Eesti Liivakunni tiitlile ja parimat kroonitakse Kenomer 1000 nimelise auhinnaga mis tähendab tuhande euro suurust auhinnaraha värskele Liivakunnile. Tänu Kenomer Oü panusele on ka eelnevatel aastatel premeeritud parimaid samasuguse summaga ja loodetavasti jätkub traditsioon ka edaspidi. Esimese Eesti Liivakunni tiitli võitis 2012 aastal Karel Kutsar kes pidas tol korral pika duelli Juss Laansooga kes kahjuks küll kukkus ja pidi sõidu katkestama aga lisaks pakkusid Kutsarile tol aastal konkurentsi Indrek Mägi, Erki Kahro, Andero Lusbo jne. Eeslmisel hooajal peeti Liivakunni võistlus Saaremaal Viieristi krossirajal ja siis võttis tiitli Juss Laansoo edestades esimest Liivakunni Karel Kutsarit. Kas sel hooajal saame uue tiitlivõitja või kordab keegi eelnevatest nimedest oma saavutust näeme juba 4.oktoobril Maardu krossirajal.
Samuti on lahtised mõningate klasside esikolmikute seisud millest kindlasti üks huvitavamaid on MX D klassi võidusõit kus vahepeal pikalt juhtinud Rauno Mägi edu Kaarel Nurmsalu ees on kahanenud vaid seitsme punkti peale. Ka MX B klassis on teise kolmanda koha vahe hetkel vaid kolme punktiline ning MX 40 vaid kahe punkti peal. Põnevat võidusõitu peaks jaguma terveks päevaks ja loodetavasti leidub veel ühe päeva jagu ka ilusat sügisilma.
Kes aga soovib osa saada võistluse eelsest loosimisest kus igal neljapäeval loositakse välja motokrossi teemalisi T särke ja ka mõned sõidusärgid koos krossipiletitega siis tulge meie Fb kommuuni ja jagage üritust oma sõpradele/tuttavatele. Kohtumiseni Maardus !