Eesti Hobikrossiklubi

Eesti Liivakuningas 2022

Juba sel laupäeval toimub võidusõit suurimale auhinnarahale Eesti motokrossis. Kuid lisaks põnevale võidusõidule leiate üritusel Mudilaste Tasakaalurataste karikasarja võistluse kuni 5 aastastele, Limpa Smuuti võistluse 6-12 aastastele, loosimise piletiostjate vahel ja maitseelamusi pakkuva grillbaari parimate paladega. Pileteid saab osta Tallinn-Saku maantee poolses sissepääsus kaardimakse ja sularahaga, tagumises sissepääsus vaid sularahas.

Näidatakse ka GasGas krossi ja enduuromootorrattaid, Motoworks välitöökoda vahetab teie rehvi ja meie vagunist leiate prillikiled enamikele prillidele, vahvad krossimootorrataste mudelid, krossi ja vabaaja särke, mütse ja esmavajalikke krossimootorratta varuosi, kindaid jne.

Laste võistlused on kõigile külastajatele tasuta ning rattad ja Limpa Smuuti võistlusvarustus on olemas kohapeal. Laste võistlustel saavad kõik osavõtjad autasustatud!

Võistlejate auhinnarahade eest hoolitsevad Eesti Liivakuningal Kenomer tiitliauhinnaga, Jäägrivilla teise kuni kümnenda koha auhinnarahaga! Homer täidab 85AMA klassi esikolmiku ümbrikud! 

MX Pro 1.koht 1000eur,   2.koht 300eur,   3.koht 200eur,   4.koht 50eur jne

85AMA 1.koht 50eur,   2.koht 30eur,   3.koht  20eur