Eesti Hobikrossiklubi

Dynami:t Energy

EHKK karikasarjaga motokrossis liitus suurtoetajana Dynami:t Energy kaubamärk milline pärineb kodumaiselt tootjalt A. Le Coq(video). Kommenteerib EHKK juhataja Oliver Sepp: „Meil on ülimalt hea meel, et selline suurfirma on otsustanud meie ettevõtmisele õla alla panna. Samuti võib seda võtta kui tunnustust eelmistel aastatel tehtud tööle ning tänu toetusele saame areneda korralduskvaliteedis taas sammu edasi. Lisaks tähistame uut koostööd ka uue tiitliga algaval hooajal milleks on „Dynami:t Uustulnuk 2014“.“
Kuidas osaleda „Dynami:t Uustulnuk 2014“ tiitliarvestuses? Selleks tuleb end registreerida MXA või Juunior klassi ja võtta osa kõigist kaheksast etapist algaval hooajal. Samuti ei tohi antud võistleja olla endine suurvõistluste võistleja „suurte soolode“ profiklassides(MX1, MX2, MX open, MX A, MX2jun, Juunior). Küll võib olla kogemus 50-85cc masinaklasside tiitlivõistlustelt ning ka MX B, MX C endised võistlejad kel kiirust omajagu on oodatud konkureerima. Numbrit broneerides tuleb märkida taotlusse ka „uustulnuk“ lisaks tavataotlusvormile.
„Dynami:t Uustlunuk 2014“ tiitlile ei peeta punktiarvestust vaid selle kuulutab välja hooaja lõpul viieliikmeline komisjon. Hinnatakse uustulnuka võitlusvaimu, sõidupuhtust ja stiili, parim koht uustulnukate seas ei taga automaatselt tiitlit. Kuna jälgitakse nelja erinevat parameetrit siis ka iga parameeter annab ühe neljandiku lõplikust otsusest.